0

Makyajsız Güzel Görünmenin Sırları

makyajsiz-guzel-gorunmenin-sirlariHepimiz, makyajsız güzel görünmek için saçlarımızın temiz ve canlı olması, cilt bakımının tam olup; giysilerimizin düzgün olması gerektiğini biliriz. Ancak makyajsız güzel görünmenin sırları bu kadarla sınırlı değil. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere makyajsız güzel görünmenin püf noktalarından söz edeceğiz. Ve bir kadın olarak, makyaj yapmadan da sokağa çıkabilir şıklıkta olmanın rahatlığını sizlere yaşatacağız…Radyo Dinle

Makyajsız Güzel Görünmenin Püf Noktaları
Makyajsız Güzel Görünmenin Sırları

■ Makyajsız güzel görünmek için ilk olarak kaşlarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Kaşlarınız her zaman şekilli olmalı, bakımsız olmamalı, ve yukarı doğru taranmış konumda bulunmalıdır.

Göz Makyajında Nelere Dikkat Edilmeli?

■ Makyajsız güzel görünmenin sırlarından bir diğeri de cildi güneşten korumaktır. İster yaz, ister kış olsun, gündüz kreminiz en az 15 faktörlü olmalı, böylece cildinizin sağlıklı ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz.

■ Gün içerisinde olabildiğince çok su için. Böylece, hem genel sağlığınızı garanti altına almış olur, hem de cildinizin su – tuz dengesini sağlamış olursunuz.

■ Makyajsız güzel görünmenin püf noktaları arasında yeterince uyumak da yer almaktadır. Bu sayede yüzünüzün solgun görünmesini önlemiş olursunuz. Ve gözleriniz daha canlı olur.

Makyaj Fırçası Neyle Temizlenir?

■ Cildinizi temizlerken soğuk su kullanmak da bir diğer yapmanız gereken şey. Böylece varsa dahi, cildinizdeki yorgunluk belirtileri giderilmiş olacaktır. Soğuk su cildinizi canlandırır.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.