1

Vajina Nasıl Beyazlatılır?

vajina-nasil-beyazlatilirVajina kararması, bazen çevresel faktörlerden kaynaklanabilir; ancak zaman zaman da, cilt rahatsızlıkları; ya da tıraş için seçilen yöntemler bu sorunu gündeme getirebilir. Pek çok kadın, bu anlamda, söz konusu problemden kurtulabilmek adına vajina beyazlatma ameliyatı olur, fakat şu da bir gerçek ki, ameliyattan korkmayanımız yoktur… Bu yazımızda sizlere, vajina beyazlatmak için doğal yöntemleri bu nedenle aktaracağız. Vajina nasıl beyazlar, vajina nasıl beyazlatılır, işte ameliyatsız, acısız yöntemlerimiz:Radyo Dinle

Vajina Nasıl Beyazlatılır?
Vajina Nasıl Beyazlar?

• Limon, vajina beyazlatmak için doğal yöntemler arasında en sık tercih edilenlerden birisidir. Yapmanız gereken ise sadece, limon ile bölgeye ortalama dört dakika masaj yapmaktan ibarettir.

Vajina Kokusu Nasıl Giderilir?

• Zeytinyağının da vajina kararmasına karşı, ölü deriyi arındırmak gibi bir etkisi olduğunu belirtebiliriz. Yapmanız gereken, zeytinyağı ile bölgeye masaj yapmak, ardından da banyoya girip temizlenmekten ibarettir.

• Vajina kararmasının nedenleri arasında, tercih edilen yanlış tıraş yöntemlerinin yer alabildiğini söylemiştik. Örneğin jilet, vajina kararmasına neden olabilir. Siz bunu önlemek adına, jilet ile tıraş yerine ağdayı tercih edebilirsiniz.

• Yarım bardak elma suyunun içerisine, birer çay kaşığı vazelin, ve limon suyu ilave edip, tüm malzemeleri birbirine güzelce karıştırın. Ardından, vajinanın kuru olmasına dikkat etmek kaydı ile, söz konusu karışımı bölgeye uygulayın. Karışımın kurumasının ardından da bölgeyi nemli bir bez ile silin, ve ardından yıkayın…

Vajinal Mantar Nasıl Geçer?

Vajina beyazlatmak için doğal yöntemlerin hangisini denerseniz deneyin, söz konusu uygulamaları sadece dış bölgeye gerçekleştirip, kesinlikle iç kısımlara kaçırmayın.Alerjik bir etki söz konusu olduğunda ise uygulamayı hemen kesin.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

One Comment

  1. Vagina ile ilgili vaginal sağlıkta vitamin E nin çok yararlı olduğu belirtiliyor..Vaginal bölgeye uygulanan e vitaminin organın sağlığı açısından çok faydalı olduğunu söylenior.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.