1

Evigen Ampul İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

cilt bakımıBu yazımızda sizlere, Evigen ampul ile cilt bakımı, ve Evigen ampul ve cilt bakımı hakkındaki bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Diyelim ki bir takım rahatsızlıklar geçirdiniz, ve uzun zaman ev içerisinde kalmanız gerekti, cildinizin gereksinim duyduğu güneşi ona sağlayamadınız; ve K vitamini eksikliği ile de karşı karşıyasınız. İşte bu noktada, Evigen ampul ile cilt bakımı devreye girer. Evigen ampul ve cilt bakımı sayesinde gerçekleştirdiğiniz doğal cilt bakımı sayesinde, cildinizdeki problemleri, ve donuk görünümü de rahatlıkla çözebilirsiniz. Peki doğal cilt bakımında, Evigen ampul ile cilt bakımı nasıl yapılır?Radyo Dinle

Evigen ampul ile cilt bakımı nasıl yapılır diyenlerin, ilk olarak saçlarını toplamaları; sonrasında da ellerini yıkayarak temiz bir kap almaları gerekmektedir. Ardından, ampul bu kap içerisine kırılır, sonrasında ise temiz el, ampulün içeriğindeki sıvının bulunduğu kaba daldırılır. Alınan sıvının, nazik hareketlerle, belirtildiği şekilde cilde uygulanması gerekmektedir.
İlk olarak alna yayılan Evigen ampul, sonrasında kaşların dibine, ardından da saç diplerine doğru uygulanır. Ardından, herhangi bir engel olacak durum ile karşı karşıya değilseniz, Evigen ampulü alt, ve üst göz kapaklarınıza da uygulayın, ama bu noktada, doğal cilt bakımını yapmadan önce, ampulün kullanım talimatlarını okumanız gerektiğini unutmamalısınız. Gözlerinize zarar verecek herhangi bir uyarı ile karşılaşmanız halinde, Evigen ampul ve cilt bakımından, gözleriniz için uzak durmanız gerekebilir.
Daha sonra yanaklar, burun başlangıç noktaları, şakaklar, ve çenenin alt kısımlarına kadar Evigen ampulün uygulanması gerçekleştirilebilir. Burnun birleşme noktası ile birlikte, çeneye, ve dudakların alt, ve üst kısımlarına da uygulanması gereken Evigen ampul, bu bölgelerde özellikle, aşağıdan yukarıya doğru, ve dairesel hareketler yapılarak uygulanmalıdır. Daha sonra ise çene altına, işaret ve orta parmaklarınızın arka kısımları ile uygulayın; bölgede her iki parmağınızı ardı ardına hareket ettirin. Ve sonrasında, yukarıdan aşağıya olmak kaydı ile boynunuza uygulamayı gerçekleştirin. Ortalama yirmi dakika cildinizde kalması gereken Evigen ampulü, sonrasında, ılık su ile yüzünüzden çıkartabilirsiniz…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

One Comment

  1. “Piyasada satılan E vitamini yağları ve ampullerinde oran %4-%7 arasındadır. Ancak saf formda bulunan E vitamininin 200 ml yağda karıştırılması ile piyada yüksek rakamlarda edinebileceğiniz , e vitamini ampulü gibi ürünlerden daha etkili ve orjinal bir ürün elde etmiş olacaksınız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.