1

Evde Göğüs Nasıl Büyür?

evde nasıl göğüs büyütülürAslında doğa, herkes için mucizevi etkiler gösteren bitkilerle dolup taşmaktadır. Bu bitkileri bilinçli kullanarak, evde göğüs büyütme yöntemini uygulayabilirsiniz. Bunun için, pek çok kişi gibi, çok korktuğunuz ameliyathanelere girmek zorunda kalmazsınız. Peki evde nasıl göğüs büyütülür, evde göğüs nasıl büyür? Yazımız içerisinde size bu soruların yanıtlarından söz edeceğiz. Ancak, daha çok 16 – 30 yaşları arasında etkili olan evde göğüs büyütme yönteminin, 35 yaşından sonra hiç bir yararının olmayacağını da belirtmeden, bilgilerimizi aktarmaya başlamayalım… Hiç kimse boşuna uğraşmak istemez, öyle değil mi?Radyo Dinle

Evde Nasıl Göğüs Büyütülür?
Evde Göğüs Nasıl Büyür?

Evde göğüs büyütme yöntemini ilk olarak beslenmenize, şu alışkanlıkları ekleyerek uygulamaya başlayın:

Her iki günde bir, yarım avokado ytüketin
Her gün kurutulmuş beyaz üzüm, ve ceviz tüketin
Gün aşırı, 30 – 40 gram arası sütlü çikolata tüketin

Evde göğüs büyütme yöntemi adına bitkisel olarak da şu uygulamaları gerçekleştirin:

1. Ay: 5 gram şerbetçi otunu, bir bardak suyun içerisinde 8 dakika kaynatın. Sonrasında ılımaya bırakın. Ardından süzerek, elde ettiğiniz şerbetçi otu çayını için. Bu uygulamayı her gün taze olarak hazırlamak sureti ile, bir ayı tamamlayana kadar devam ettirin.

2. Ay: 5 gram hayıt tohumunu bir bardak suyun içerisinde sekiz dakika kaynatın, soğumasını bekleyip süzerek için, ve bu uygulamayı da, şerbetçi otunda olduğundaki gibi her gün taze olarak hazırlamak sureti ile bir ay boyunca devam ettirin.

Evde göğüs büyütme yöntemini sürekli uygulamayın. Tüm bitkisel kürlerde olduğu gibi, bu kürde de abartıdan uzak durmak çok önemlidir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.