0

Cildimin Bebek Gibi Olmasını İstiyorum

Aramızda, cildimin bebek gibi olmasını istiyorum demeyen var mı? Hepimiz cildim bebek gibi olsun istiyorum dememizin yanında, zaten cildim bebek gibi olsun istediğimiz için buradayız öyle değil mi? Yazımız içerisinde bunun için öneriler bulacak, neler yapmanız gerektiğini, nelere dikkat etmenin önemli olduğunu öğrenebileceksiniz. O halde hemen bilgilerimizi almaya başlayalım..Radyo Dinle

Cildimin Bebek Gibi Olmasını İstiyorum
Cildim Bebek Gibi Olsun İstiyorum
Cildim Bebek Gibi Olsun

■ Spor yapmak, sağlığımıza yararlı olduğu kadar, dikkat edilmemesi halinde cildimiz için zararlı olabilir. Çünkü terleyen cildimizde yabancı maddelerin birikmesi durumu söz konusu olabilir. Bu nedenle, spor yaparken bant takmak önemlidir.

■ Düzenli ve kaliteli uyku, sağlığımız için olduğu kadar cildimiz için de önemli. Cilt uyku sırasında kendini yenilemektedir. Bunun için gün içerisinde 5 – 10 dakikalık uykular da önemlidir.

■ Yaşınızın genç olması dolayısı ile cilt bakımı yapmanızın gerekli olmadığı hatasına düşmeyin. Özellikle göz çevresi, cildin en ince deriye sahip olan kısmıdır ve en kolay o bölge yıprandığı için, bu kısma çok dikkat etmek gerekir.

Kirpiklerimi Nasıl Uzun Gösterebilirim?

■ Süt, çok doğal bir nemlendiricidir. Duş sırasında küvet içerisine ekleyeceğiniz iki bardak süt, cildinizin nemlenmesini sağlar ve siz bu farkı hemen görebilirsiniz.

■ Cildinize limon sürmeniz halinde, cildinizin parlamasını sağlayabilir ve cildim bebek gibi olsun diyorsanız, bu etkiyi, süt gibi, limonda da hemen görebilirsiniz.

■ Pudra ve fondöten fırçaları başta olmak üzere, cilt bakım ürünlerini cildinize uygulamak için kullandığınız tüm malzemelerin temizliğine dikkat etmelisiniz. Söz konusu temizliği bebek şampuanları ile yapmanız, malzemelerinizin zarar görmemesi adına önerilmektedir.

Vajina Nasıl Beyazlatılır?

■ Cildin canlanmasını sağlayan cilt dostu avokadoyu, ara öğünlerde mutlaka tüketmeye çalışın.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.