0

Bikini Bölgesini Beyazlatma Önerileri

bikini bölgesi nasıl beyazlarBu yazımızda sizlere, bikini bölgesinde rahatlıkla uygulayabileceğiniz, bikini bölgesini beyazlatma önerilerinden söz etmeye çalışacağız. Bikini bölgesi nasıl beyazlatılır sorusunu özellikle, bazı cilt rahatslzlığı olanlar, ya da bölgeye yakın zamanda tıraş uygulaması gerçekleştirenler sorar. Biz de onlar için yazımız içerisinde, bikini bölgesini beyazlatma adına yapılabileceklerden söz edeceğiz…Radyo Dinle

Bikini Bölgesi Nasıl Beyazlatılır?

• Bikini bölgesinin beyazlaması için yapabileceğiniz ilk şey, bölgeye limon suyu ile masaj yapmaktır. Masajınızı dört dakikadan fazla uygulamamanız gerektiğini de belirtmeden geçmemeliyiz.

• Limon suyunda olduğu gibi, zeytinyağının da bikini bölgesini beyazlatma etkisi bulunmaktadır. Bu anlamda yapmanız gereken şey, duşa girmeden önce bölgeyi zeytinyağı ile yağlayarak masaj yapmak, sonrasında bir süre bekleyip, ardından da duşta bikini bölgesini yıkamaktır. Bölgede bulunan ölü deri bu sayede arınır, ve cilt renginin açılması durumu söz konusu olur.

• Bikini bölgesinin kararmasının nedeni tıraş ise; ve siz tıraşınızı jilet ile oluyorsanız, yöntem değiştirip ağda kullanmanız gerektiğini belirtmeliyiz.

• Yarım bardak elma suyunun içerisine bir çay kaşığı limon suyu, bir çay kaşığı da vazelin ekleyerek malzemeleri birbirine güzelce karıştırın. Daha sonra bikini bölgesini kurulayarak, hazırlamış olduğunuz karışımı bölgeye uygulayın. Yine kurumasını bekleyin. Sonrasında da bölgeyi nemli bir bez ile silin. Ancak bu uygulama sırasında, karışımın, bikini bölgesinin iç kesimlerine gelmemesine dikkat etmelisiniz…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.