0

Bikini Bölgesi Nasıl Beyazlar?

bikini bölgesi nasıl beyazlarBu yazımızda sizlere, yanıtı pek çok kadın tarafından merak edilen, bikini bölgesi nasıl beyazlar; ve bikini bölgesi nasıl beyazlaştırılır sorularının yanıtlarından söz edeceğiz. Bikini bölgesini beyazlatma hakkında bilgi sahibi olarak bu gibi cilt problemlerine karşı ne gibi önlemler alabileceğiniz ile ilgili detayları merak ediyorsanız, zaman kaybetmeden sizleri bu konuda bilgilendirelim…Radyo Dinle

Bikini Bölgesi Nasıl Beyazlaştırılır?
Bikini Bölgesi Nasıl Beyazlar?

• Bikini bölgesini beyazlatma adına yapmanız gereken ilk işlem, aktaracağımız önerilerimizin öncesinde bölgeye bir peeling uygulaması gerçekleştirmenizin gerekliliğidir. Bunun için bir nemlendirici krem içerisine mısır unu, ve kil ilave edebilirsiniz. Ardından karışımı, beyazlatmak istediğiniz bölgeye uygulayarak bir kaç dakika bekleyin, ve sonrasında ılık su ile yıkayıp, ardından da vereceğimiz önerilerden tercih ettiğinizi yapabilirsiniz.

• Bikini bölgesini beyazlatma adına bitkisel yağlardan faydalanabilirsiniz.
-Bir tatlı kaşığı Hindistan cevizi yağı
-Bir tatlı kaşığı greyfurt yağı
-Bir tatlı kaşığı portakal yağı
-Bir tatlı kaşığı limon yağı
-Bir tane Evigen ampul
-Bir yemek kaşığı bebe pudrası
-Dört tatlı kaşığı limon suyu
Bu malzemeleri kullanarak hazırlayacağınız karışımı, peeling yapmanızın sonrasında bikini bölgesine uygulayın. Ardından 15 dakika bekleyin, ve sonrasında bikini bölgesini, kullanmış olduğunuz karışımdan ılık su ile arındırın.

• Yine peeling sonrasında yapabileceğiniz diğer uygulama için pirinç unu; elma sirkesi, ve yoğurda gereksinim duyarsınız.
-Bir tatlı kaşığı elma sirkesi
-Bir tatlı kaşığı pirinç unu
-Bir yemek kaşığı yoğurt
Bu malzemelerle elde edeceğiniz karışımı, beyazlatmak istediğiniz bölgeye uygulayın, ve sonrasında 15 dakika bekleyin. Ardından karışımı cildinizden ovalayarak çıkartın. Daha sonra da ılık su ile temizleyin. Son olarak bölgeye az miktarda limon suyu uygulayın; ve işlemi tamamlayın.

• Şimdi sizlere vereceğimiz yöntemi bikini bölgesine uygulamadan önce koltuk altı bölgesinde deneyin. Eğer cildiniz için herhangi bir tahriş durumu söz konusu değil ise bikini bölgesinde de kullanabilirsiniz… Yapmanız gereken işlem şudur:
-Yarım fincan kaynamakta olan suyun içerisine bir avuç taze nane ekleyin, ve kaynatmaya iki dakika daha devam edin. Yarım limon suyunu kaynamakta olan karışıma ekleyin. Ardından ocağın altını kapatın. Soğuyana kadar bekleyin, ve sonrasında süzüp, kararmanın olduğu bölgeye uygulayın. 15 dakika bekletip ardından ılık su ile durulayabilirsiniz.

• On adet bademi güzelce ezerek toz haline getirip, ardından içerisine iki yemek kaşığı yoğurt ilave edin. Sonrasında bikini bölgesini beyazlatma için bu karışımı bölgeye uygulayın. Ve 15 dakika bekleyip ılık su ile durulayın…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.