0

Ay Tutulması Bizi Nasıl Etkileyecek?

ay tutulmasının yükselen burçlara etkileriAy tutulması 4 Nisan 2015 Cumartesi günü gerçekleşecek, ve pek çok kişinin, bu ay tutulmasından korktuğunu, hatta ondan, kanlı ay tutulması olarak söz ettiğini belirtmemiz gerekiyor. Toplu olarak pek çok olumsuz olayın yaşanmasının beklendiği, dünyaca ünlü bir sanatçının kaybedileceğinin tahmin edildiği ay tutulmasının burçlara etkisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yazımızdan destek alabilirsiniz. Ancak, felaket senaryoları yazmaktansa şunu belirterek bilgilerimizi aktarmaya başlayabiliriz: Dünya üzerinde yaşanması gereken bazı değişiklikler, ay tutulması sayesinde yaşanabilecek hale gelecek. Ay tutulması, değişmesi gereken, ancak bir türlü kendi akışında değişmeyen şeyleri değiştirecek. Aslında hayatımızda uzun zamandan bu yana yaşadığımız değişiklik, ve gerginlikleri, 4 Nisan 2015 Cumartesi günü yaşanacak olan ay tutulması ile daha rahat görebileceğiz… Gelin şimdi yükselen burçlar için, ay tutulmasının burçlara etkilerinden söz edelim…Radyo Dinle

Ay Tutulmasının Yükselen Burçlara Etkileri

Yükselen Koç: İletişim kurdukları kişilerden pek çok yeni şey öğrenecek olan yükselen Koç’lar, iş yaşamında değişimler yaşayacakları gibi, sahip oldukları sorumluluklarında da değişimler yaşayacaklar. Çok hızlı durum değişimleri, yükselen Koç’lar için ay tutulması ile birlikte gelecek.

Yükselen Boğa: Hem sağlık, hem de iş yaşamında kurulmuş olan düzenle ilgili değişimler, yükselen Boğa’ların ay tutulmasında yaşayacakları değişiklikler arasında yer alıyor. Eğer yükselen Boğa iseniz; ve daha önce bazı riskler alarak bir şeylere adım attı iseniz, bu dönemde, bu konulara karşı daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

Yükselen İkizler: Ortaklaşa yapılan işler söz konusu ise, ani değişimler yaşanabilir. Bununla birlikte, gelecek ile ilgili yapılan planların uygulanabilirliği yükselen İkizler için ay tutulması ile birlikte artacak. Bir takım projeleri varsaniz varsa, bu konularda daha yaratıcı olabileceğinizi de belirtmeden geçmemeliyiz.

Yükselen Yengeç: Olayları daha net bir şekilde görebileceğiniz bir dönemdesiniz. Ve size karşıt olan insanların baskılarını bu dönemde daha net hissedeceksiniz. Bununla birlikte, hem toppluma karşı, hem de iş hayatında, yükselen Yengeç’ler olarak daha cesur olacağınızı belirtmeden geçmemeliyiz.

Yükselen Aslan: İş ile ilgili sizi zor durumda bırakan şeyleri bu dönemde yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Bir arada olduğunuz kişilere karşı, düşünce, ve görüşlerinizi daha net anlatabileceğiniz bir dönemdesiniz…

Yükselen Başak: Bu dönemde parasal konulara yönelebilir, hem sıkıntılarınızdan kurtulabilir, hem de başarılar elde edebilirsiniz. Sizi sıkıntıya sokmuş olan bazı konularda ise, hem destek alacaksınız, hem de bu konularla ilgili yeni çözümler üretebileceksiniz.

Yükselen Terazi: Ortaklaşa yapmış olduğunuz işleri yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Bu dönemde, yükselen Terazi’ler olarak, arkadaşlarınızdan, ve iletişim kurduğunuz kişilerden yeni şeyler öğrenebileceksiniz…

Yükselen Akrep: İnsanlarla kurduğunuz iletişimin yönetimini elinize almanız gereken bir dönem sizin için ay tutulması. Çalışma koşulları; ve işiniz ile ilgili bazı değişikliklere gitmeniz gerektiğini ise bu dönemde daha iyi gözlemleyeceksiniz.

Yükselen Yay: Yaratıcılığınızı kullanmanız gereken konulara yoğunlaşmanız halinde, her zamankinden daha bağımsız çalışmalar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınızla, içerisinde bulunduğunuz gruplar için bir şeyler yapmanız gerekebileceği bir süreçtesiniz.

Yükselen Oğlak: Sizi baskı altına alan bazı olaylar için yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. Eviniz, ve işiniz arasında yeni bir denge kurmanızın gerekli olduğu bir dönemdesiniz.

Yükselen Kova: Bilinçaltınızda sizi strese sokan, ve bazı konularda engelleyen şeyleri aklınızdan atabileceğiniz bir süreçtesiniz. Yenilikçi düşüncelerinizin olabileceği bir dönemde bulunmakla birlikte, düşüncelerinizi daha serbest bir şekilde dile getirebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Yükselen Balık: Hem iş hayatınızda para ile ilgili konuları, hem de kişiliğinizdeki yaratıcı düşüncelerinizi, yeni fikirlerle destekleyebilir, hem de daha önce hiç aklınıza gelmeyen fikirler üretebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.