3

Sevgilimin Beni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarım?

sevgilimin beni gercekten sevdigini nasil anlarimAslında yaşadığımız ilişkilerde, hepimizin zaman zaman aklı karışıyor ve, sevgilim beni gerçekten seviyormu diye, bazen kendimize, bazen de çevremizdeki insanlara sorabiliyoruz. Aslında bu sorunun yanıtını kendi kendimize vermemiz hiç de zor değil, malum, ilişkimizi bizden daha iyi kimse tartamaz… Bu nedenle, yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere, sevgilimin beni gerçekten sevdiğini nasıl anlarım ve sevgilimin beni gerçekten sevdiğini nasıl anlayabilirim sorularının yanıtlarından söz etmek istedik…Radyo Dinle

Sevgilimin Beni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlayabilirim?
Sevgilimin Beni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarım?

■ Sevgilim beni gerçekten seviyormu sorusunun yanıtını bulmanın en kolay yolu, onda; hatta evine gidiyorsanız, evinde bir eşyanızı bilerek bırakmak… Ama bunu bilerek yapmış izlenimi vermek değil, unutmak olmalı amacınız… Sonrasında onun tepkisine bakın. Eğer size eşyanızı geri vermek istiyorsa, bir kere daha düşünün… Ama, eşyayı unuttuğunuzu dahi size söylemiyor ve size ait olan eşyayı olabildiğince yakınlarında bulunduruyorsa, bu durum ona huzur veriyor; yani sizi seviyor demektir…

Kıskanç Sevgili Nasıl Davranır?

■ Sizinle ne kadar zaman geçirdiği, ya da geçirmek istediğine bakın… Eğer her anını sizinle geçirmeye çalışıyor, tatil günlerindeki planlarını sizinle birlikte yapıyorsa, bu, onun, sizden hoşlandığı, sizinle zaman geçirmek istediği anlamına gelir. Sevmese bunu istemez, öyle değil mi?

■ Sizi seven erkek, sizin hangi yiyeceği sevip, hangisini sevmediğinizi bilir ve size bununla ilgili sürprizler yapar. Hatta, tatlınıza ve içeceklerinize küçük notlar iliştirerek, kapınıza ulaştırdığına dahi şahit olabilirsiniz. Hareketlerini bu anlamda gözlemlemenizde fayda var.

Sevgilim Benim İçin Doğru İnsan Mı?

■ Siz ona bir şeyler anlatırken sergilediği davranışları da gözden kaçırmayın. Sürekli size bakan ve sizinle göz teması kurmaya çalışan adam, sizi gerçekten seviyor demektir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

3 Comments

  1. kimseyi sevemiyorum farklı bir boyutta insanlar bana göre zavallıyım galiba sana niye yazdıgımıda bilmiyorum 2 gün icinde yorumumu okumazsan girip sileceğim galiba her neyse ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.