2

Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Eder?

erkeklerin hoşlanma belirtileriPek çok kadın şu soruların yanıtlarını merak eder: Erkekler hoşlandıklarını nasıl belli eder, erkekler hoşlandıklarını nasıl ifade eder, erkekler hoşlandıklarını nasıl gösterir?… Biz de bu yazımızda, bu soruların yanıtlarını merak eden kadınlar için, erkeklerin hoşlanma belirtilerinden söz edeceğiz. Bu konu aslında, kadın, ve erkekler tarafından farklı yorumlanır, ama bizim için önemli olan erkeklerin düşünceleri ise, işte bilinmesi gerekenler:

Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl İfade Eder?
Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Belli Eder?
Erkekler Hoşlandıklarını Nasıl Gösterir?

• Erkeklerin hoşlanma belirtilerinden ilki, bakışlarıdır. Sizden gerçekten hoşlanan bir erkek, sizinle konuşurken gözlerinizin içine uzun süre bakabilir, ama konuşmadığınız zamanlarda oldukça çekingendir. Bakışlarını beş saniyeden fazla sizin üzerinizde tutamaz; ve nereye bakacağını şaşırır. Ancak çapkın erkeklerde durum bunun tam tersidir. Çapkın erkekler, konuşur, ya da konuşmazken gözlerini sürekli olarak sizde odaklar, bu şekilde sizi tuzağa düşüreceklerini bilirler. Bu yanılgıya düşmemenizi kesinlikle öneririz.

• Erkeklerin hoşlanma belirtilerinden bir diğeri de, konuşmaları ile ortaya çıkmaktadır. Sizden hoşlanan, ve sizinle ilgilenen erkek, sizin aileniz, işiniz, arkadaşlarınız…la ilgili bilgileri de sizden almak ister. Bunun yanında, sizi sohbeti ile etkilemeye çalışır. Eğer espri kabiliyeti varsa bu anlamda şanslıdır da. Ama espri yeteneği yoksa da size iltifat etmekten kaçınmaz. Ama içine dönük bir erkeğin iltifat etmesi de zordur. Sadece imada bulunur; ve sizin anlamanızı ister. Ama sizin canınız bir şeye sıkıldığında, ya da bir şey istediğinizde de bu erkeğin sizden önce duruma müdahale etmesi söz konusudur.

• Bir erkeğin hoşlandığını anlamanın yollarından bir diğeri de onun sizin için sergilediği jest; ve mimikleridir. Bu anlamda, eğer sizinle sık sık karşılaşmaya çalışıyor, bunun için tesadüfi ortamlar yaratıyorsa, sizinle konuşurken sürekli gülümsüyor, sizi, ilginizi çekeceğini düşündüğü etkinliklere davet ediyor, sizin için özel olarak bir şey yapmak istediğini belirtiyorsa sizden hoşlandığına şüphe etmenize gerek dahi yoktur. Bunun yanında, utangaç bir erkekse, ve içe dönükse, arkadaşlarının yanında sohbetler edip, sizin karşınızda sessiz kalmasını da, erkeklerin hoşlanma belirtileri arasında değerlendirmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

• Telefonunuza sık sık mesaj gönderiyorsa, sizden hoşlanıyor demek olabilir. Yüzünüze karşı bunu açık açık söyleyemiyordur belki, ama mesajları ile duygularını rahatlıkla dile getiriyordur. Kısa zaman içerisinde de zaten duygularını dillendirebilir…

• Size nedenli nedensiz çiçek göndermesi de, sizden hoşlandığının bir diğer belirtisidir. Kadınların çiçekten hoşlandığını, sizin de bir kadın olduğunuzu düşünür, ve sizi etkilemek için çiçek göndermeyi kendisine görev edinir…


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.