0

Bir Erkeğe Mesaj Atarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir çift, genellikle yeni tanıştığı; ya da ilişkiye yeni başladığı zamanlarda, elinden telefonu düşürmez. Bazen telefon konuşmaları, bazen mesajlaşmalar, bazen açılan kameralar… Peki bir kadın olarak, bir erkeğe nasıl mesaj atılmalı sorusunun yanıtlarını biliyor musunuz? Bir erkeğe atılmaması gereken mesajlar ve bir erkeğe mesaj atarken dikkat edilmesi gerekenleri yazımız içerisinde bulabilirsiniz:Radyo Dinle

Bir Erkeğe Nasıl Mesaj Atılmalı?

■ Bir erkeğe mesaj atarken dikkat edilmesi gerekenlerden ilki, ona sürekli, onu özlediğinizi belirten mesajlar atmamanızın gerekliliğidir. Belki birlikte çok güzel vakit geçirdiniz; belki ondan ayrılmanın hemen sonrasında onu özlediniz… Ya da uyandığınızda onu özlediğinizi hissettiniz… Ama bunu ona kesinlikle çok sık yazmayın. İyi izlenim bırakmaktan çok, bu durum onun için işkence niteliği taşıyacaktır.

■ Bir erkeğe atılmaması gereken mesajlardan bir diğeri de, ona yazarken, bebek gibi yazmak; hatta konuşurken bebek gibi de konuşmamalısınız. Bu durum bir erkek için oldukça itici olacaktır. Olduğunuz gibi yazın ve olduğunuz gibi konuşun.

Sevgilime Sevdiğimi Nasıl Belli Ederim?

■ Ona bir mesaj attıktan sonra, size hemen cevap vermiyorsa, önce onun size geri dönüş yapmasını bekleyin. Sohbetinize sonrasında devam edin. Aksi halde kendisini sıkboğaz edilmiş gibi hissedecektir.

■ Mesajların içerisine, gönderdiğimiz mesajları süsleyen emojiler eklemek artık adetten oldu. Ancak, kullandığınız emoji sayısını arttırıp abartarak da itici olmayın.

■ Ona mesaj atarken depresif olmaktan kaçının. Tabi ki sorunlarınızı onunla paylaşmak isteyeceksiniz. Ancak sürekli o sorunla yaşayıp, sürekli ondan da bahsetmeyin. Bunun yerine, sorunlarınızı ne şekilde çözebileceğinize odaklanın. Kimse depresif bir sevgili ile hayatını birleştirmeyi istemez.

Bir Erkeği Kendime Nasıl Aşık Ederim?

■ Aranızdaki sorunları, ona trip yaparak aşmaya çalışmayın. Mesajlarınız bu yönde olmasın. Ya sessiz kalın, ama sessiz kalacağınızda sorunu içinizde daha da büyüteceğinizi unutmayın; ya da abartmadan konuşarak çözmeye çalışın… Ama kesinlikle trip atmayın.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.